...

Köy Tarhanası 500 Gr

Atlı Gurme
€11,99

-

1

Count

+

Trakya’daki köylü kadınlar tarafından hazırlanan Atlı Gurme köy tarhanası güvenle kapınıza kadar teslim ediliyor. Köylü kadınların hazırladığı köy tarhanası özenle seçilmiş olan malzemelerden geleneksel yöntemlerle üretiliyor. Hiçbir katkı maddesi bulunmadan hazırlanan köy tarhanası, Atlı Gurme'nin Trakya'daki son teknoloji tesislerinde üstün hijyen koşullarında ambalajlanarak tüketiciye ulaştırılıyor.

Show All

Tamamı Trakya’daki köylerde bulunan köy üreticilerden satın alınan ve köyün kadınları tarafından özenle hazırlanan organik köy tarhana ürünlerinde sebze, buğday unu ve yoğurt gibi organik ürünler kullanılmaktadır. Atlı Gurme köy tarhanası ile köy usulü lezzetli tarhana çorbası hazırlayabilirsiniz. Beslenmenin önemli bir parçası olan Atlı Gurme köy tarhanası, aileniz ve çocuklarınızın

gelişiminde de önemli rol oynayacaktır.

 

Atlı Gurme, ürünlerini tüketicilerine ulaştırırken doğaya zararsız tarım biçimleri kullanarak ve üretimini şeffaf biçimde özenle yaparak insana ve çevreye değer vermektedir.

 

ISO 9001, ISO 10002, ISO 14001, ISO 22000, OHSAS 18001 ve Helal Gıda sertifikalarına sahip olan Atlı gurme ürünlerini Neyivar.com’dan sipariş ederek sofralarınızı lezzetli ürünler ile hazırlayabilirsiniz.

Pişirme Önerisi: 

Lezzetli köy tarhanası çorbası tarifi: Kişi başı 1 yemek kaşığı olacak şekilde köy tarhanası tencereye alınır ve 1 yemek kaşığı tarhanaya 1,5 su bardağı su eklenir. Kaynamaya başlayınca ateş kısığa alınır ve 15 dakika sonra altı kapatılır. Üzeri için tereyağı eritip servis edebilirsiniz. Afiyet olsun. 

İçindekiler: Buğday unu, yoğurt, biber salçası, soğan, domates salçası, kuru nane

Yorum Bulunmamaktadır.